اخباراخبار هنرمنداناخبار و نتایج جشنواره‌ها

عکاسان اردبیل در اولین دوره جشنواره ملی عکس نوروز و خانواده ایرانی

عکاسان اردبیل در اولین دوره جشنواره ملی عکس نوروز و خانواده ایرانی

عکاسان اردبیل در اولین دوره جشنواره ملی عکس نوروز و خانواده ایرانی | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل آئین افتتاح نمایشگاه و اهدای جوایز اولین دوره جشنواره ملی عکس نوروز و خانواده ایرانی ۴ مرداد ۱۴۰۱ در گالری خانه حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد. دو عکاس اردبیلی جوایز خود را دریافت کردند.

این رویداد با حضور نزدیک به ۴۰۰ عکاس از سرتاسر کشور و بیش از ۱۵۰۰ اثر برگزار شد، تعداد ۴۷ اثر در بخش حرفه ای و ۱۴ اثر در بخش آماتور انتخاب شدند. در میان برگزیدگان این جشنواره دو عکاس توانمند اردبیلی نیز دیده می‌شود. در بخش حرفه‌ای آقای مهدی ویسانیان شایسته تقدیر شناخته شد و آقای سعید رضازاده نیز در بخش آماتور رتبه اول را به خود اختصاص داد

همچنین لازم به ذکر است که داوری آثار این جشنواره به عهده اساتید عکاسی آقایان کریم متقی، فرهاد سلیمانی و سعید فرجی بوده است و جوایز این رویداد در بخش حرفه ای به ترتیب ۶۰ میلیون ریال، ۴۰ میلیون ریال و ۲۰ میلیون ریال و در بخش آماتور به ترتیب ۳۰ میلیون ریال، ۲۰ میلیون ریال و ۱۰ میلیون ریال خواهند بود. همچنین دبیرخانه این جشنواره بنا به استقبال عکاسان و به پیشنهاد داوران عزیز، دو جایزه ۱۰ میلیون ریالی برای دو اثر شایسته تقدیر در بخش حرفه ای اضافه کرده است.

بازدیدها: ۵

منبع
دوربین .نتخبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا