اخباراخبار هنرمنداناخبار و نتایج جشنواره‌ها

فینالیست‌های بیستمین کارتون زیتون و دهمین مسابقه طنز قبرس ۲۰۲۱

فینالیست‌های بیستمین کارتون زیتون و دهمین مسابقه طنز قبرس 2021  |  انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل ـ جامعه تخصصی هنرهای تجسمی

فینالیست‌های بیستمین کارتون زیتون و دهمین مسابقه طنز قبرس ۲۰۲۱ | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل بیستمین مسابقهٔ بین‌المللی کارتون زیتون و دهمین مسابقهٔ بین‌المللی طنز، قبرس از جمله مسابقه‌هایی هستند که طرفداران بیشماری در کشور ما دارد و هنرمندان بسیاری سالانه در این مسابقه بخت خود را جهت کسب عنوان در این مسابقه معتبر می‌سنجند.

در سالهای اخیر کارتونیست‌هایی از استان اردبیل فاتح این دو مسابقه شده‌اند. از جمله هنرمندانی که در این مسابقات خوش درخشیدند می‌توان به مرحوم شهرام رضایی، رسول حاجی‌زاده، شیرین قلی‌پور، نرگس جوان‌مجیدی، الهه خرامان و … را نام برد.

در آخرین دوره در سال ۲۰۲۱ نیز ۱۵۷ شرکت‌کننده از ۴۰ کشور با ارسال ۴۳۲ اثر شرکت‌ کردند و سهم استان اردبیل فینالیست شدن ۵ کارتونیست توانای استان بود.

در بخش زیتون خانم‌ها نرگس جوان‌مجیدی، شیرین قلی‌پور و یلدا هاشمی‌نژاد و دربخش آزاد نیز الهه خرامان و آقای سید‌سجاد علیزاده موفق به راه‌یابی به فینال این مسابقات شدند.

انجمن هنرهای تجسمی برای همه عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.

اسامی کامل برندگان و فینالیست‌ها بدین شرح می‌باشد :

جایزه بزرگ در بخش زیتون:

Muammer Kotbaş (Türkiye – Turkey)

جوایز بخش زیتون:

  • جایزهٔ نفر اول:
    Mojmir Mihatov (Hırvatistan – Croatia)
  • نفر دوم:
    Spiro Radulovic (Sırbistan – Serbia)،
    Vladimir Kazanevsky (Ukrayna – اوکراین)
  • نفر سوم:  
    Javier Zorrilla Berganza (İspanya – اسپانیا)

در بخش موضوع آزاد:

  • نفر اول:
    Aşkın Ayrancıoğlu (Türkiye – Turkey)
  • نفر دوم: 
    علی میرایی از ایران
  • نفر سوم:
    Liu Qiang (Çin – China)

فینالیست‌های موضوع زیتون:

  • Agim Krasniqi (Kosova – Kosovo)
  • Alexander Dubovsky (Ukrayna – Ukraina)
  • Ali Miraee (İran – Iran)
  • Anas El Lakkis (Lübnan – Lebanon)
  • Arda Kılınç (Türkiye – Turkey)
  • Aurel Ştefan Alexandrescu (Romanya – Romania)
  • Ayhan Alkan  (Birleşik Krallık – United Kingdom)
  • Chiorean Cornel – Marin (Romanya – Romania)
  • Cival Einstein (Brezilya – Brazil)
  • Danja Doroshky (Sırbistan – Serbia)
  • Emilio Guazzone (İtalya – Italia)
  • Ertuğrul Atasever (Türkiye – Turkey)
  • Evzen David (Çek – Czech)
  • Fahriye Çıtaklı (Türkiye – Turkey)
  • Fatma Ertuğral (Kıbrıs – Cyprus)
  • Galym Boranbayev (Kazakistan – Kazakhistan)
  • Gerald Peigneux (Fransa – France)
  • Gülfidan Özdilek (Türkiye – Turkey)
  • Halit Kurtulmuş Aytoslu (Türkiye – Turkey)
  • Hamidreza Mosayebi (İran – Iran)
  • Imri Musliu (Kosova – Kosovo)
  • Izabela Kowalska – Wieczorek (Polonya – Poland)
  • Konstantin Kazanchev (Ukrayna – Ukraina)
  • Kuznetsov Daniil  (Ukrayna – Ukraina)
  • Kürşat Zaman (Türkiye – Turkey)
  • Lazo Sredanovic (Karadağ – Montenegro)
  • Liu Qiang (Çin – China)
  • Louis Pol (Avustralya – Australia)
  • Luc Vernimmen (Belçika – Belgium)
  • Lütfü Çakın (Türkiye – Turkey)
  • Marco De Angelis (İtalya – Italia)
  • Marziyeh Khanizadeh (İran – Iran)
  • Meret Gylyjov (Türkmenistan – Turkmenistan)
  • Mustafa Tozakı (Kıbrıs – Cyprus)
  • Narges Javan Majidi (İran – Iran)
  • Nicolae Lengher (Romanya – Romania)
  • Oleksy Kustovsky (Ukrayna – Ukraina)
  • Osama Hajjaj (Ürdün – Jordan)
  • Ömer Çam (Türkiye – Turkey)
  • Ramazan Özçelik (Türkiye – Turkey) 
  • Roman Kubec (Çek – Czech)
  • Shirin Gholipour (İran – Iran)
  • Sittipunt Tumying (Tayland – Thailand)
  • Slobodan Butir (Hırvatistan – Croatia)
  • Tomas Trunecek (Çek – Czech)
  • Toso Borkovic (Sırbistan – Serbia)
  • Vishal V. Shenoy (Hindistan – India)
  • Yalda Hasheminezhad (İran – Iran)
  • Zillmann R. Imola (Romanya – Romania)
  • Zygmunt Zaradkiewicz (Polonya – Poland)

فینالیست‌های موضوع آزاد:

  • Alexander Dubovsky (Ukrayna – Ukraina)
  • Ali Hakan Alan (Türkiye – Turkey)
  • Ali Rastroo (İran – Iran)
  • Angelo Campaner (İtalya – Italia)
  • Arsen Gevorgyan (Ermenistan – Armenia)
  • Barthel Catherine (Lüksemburg – Luxembourg)
  • Borislav Hegedušić (Hırvatistan – Croatia)
  • Bossens Philippe (Belçika – Belgium)
  • Bülent Okutan (Türkiye – Turkey)
  • Chiorean Cornel – Marin (Romanya – Romania)
  • Elahe Khoraman (İran – Iran)
  • Evzen David (Çek – Czech)
  • Fethi Gürcan Mermertaş (Türkiye – T urkey)
  • Goran Celicanin (Sırbistan – Serbia)
  • Grigoris Georgiou (Yunanistan – Greece)
  • Gülfidan Özdilek (Türkiye – Turkey)
  • Hamidreza Mosayebi (İran – Iran)
  • Hasan Omidi (İran – Iran)
  • Heino Partanen (Finlandiya – Finland)
  • Husan Sodiqov (Özbekistan – Uzbekistan)
  • İbrahim Halil Sayan (Türkiye – Turkey)
  • Jingyan Qi (Çin – China)
  • Jugoslav Vlahovic (Sırbistan – Serbia)
  • Juli Sanchis Aguado (İspanya – Spain)
  • Kemal Özyurt (Türkiye – Turkey)
  • Leyla Çınar Algül (Kıbrıs – Cyprus)
  • Louis Pol (Avustralya – Australia)
  • Luka Lagator (Karadağ – Montenegro)
  • Makhmud Eshonkulov (Özbekistan – Uzbekistan)
  • Marco De Angelis (İtalya – Italia)
  • Marziyeh Khanizadeh (İran – Iran)
  • Mehmet Zeber (Türkiye – Turkey)
  • Mete Ağaoğlu (Türkiye – Turkey)
  • Mileta Miloradovic (Sırbistan – Serbia)
  • Mojmir Mihatov (Hırvatistan – Croatia)
  • Musa Keklik (Türkiye – Turkey)
  • Mustafa Tozakı (Kıbrıs – Cyprus)
  • Mustafa Yıldız (Türkiye – Turkey)
  • Nurcan Şimşek (Türkiye – Turkey)
  • Oleg Gutsol (Ukrayna – Ukraina)

  • Peiman Mirzaei (Avustralya – Australia)
  • Seyit Saatçi (Türkiye – Turkey)
  • Seyyed Sajad Alizadeh (İran – Iran)
  • Stamatis Kyritsopoulos (Yunanistan – Greece)
  • Steffen Jahsnowski (Almanya – Germany)
  • Uğur Pamuk (Türkiye – Turkey)
  • Valeri Tarasenko (Rusya – Russia)
  • Valery Momot (Ukrayna – Ukraina)
  • Zdenko Puhin (Hırvatistan – Croatia)
  • Zlatko Krstevski (Kuzey Makedonya – North Macedonia)
فینالیست‌های بیستمین کارتون زیتون و دهمین مسابقه طنز قبرس 2021 | انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل ـ جامعه تخصصی هنرهای تجسمی

بازدیدها: ۴

منبع
ایران کارتون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا