اخباراخبار هنرمندان

دو انیماتور اردبیلی داور چهارمین جشنواره انیمای آذربایجان

دو انیماتور اردبیلی داور چهارمین جشنواره انیمای آذربایجان  |  انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل ـ جامعه تخصصی هنرهای تجسمی

دو انیماتور اردبیلی داور چهارمین جشنواره انیمای آذربایجان | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل آقای مهدی خروشی و خانم مریم روحبخش، دو هنرمند عرصه انیمیشن استان اردبیل در چهارمین دوره جشنواره انیمای کشور آذربایجان به عنوان داور به قضاوت پرداختند.

چهارمین دوره جشنواره انیمای آذربایجان همانند سال‌های قبل با معرفی داوران که متشکل از دو داور ایرانی از استان اردبیل و هفت داور از کشور‌های بلژیک، لهستان، فرانسه، گرجستان و آذربایجان به مرحله داوری آثار رسید. جشنواره انیمای باکو یکی از معتبرترین جشنواره‌های بین‌المللی انیمیشن به شمار می‌رود.

در بخش داوری دوره چهارم این جشنواره هنرمندان توانمند اردبیلی، آقای مهدی خروشی و خانم مریم روحبخش به همراه سایر داوران آثار راه‌یافته را قضاوت کردند.

این جشنواره که در سال‌های قبل نیز با حضور هنرمندان اردبیلی همچون خانم زینب قربانی فریاد در بخش داوری همراه بود. امسال نیز با حضور دو هنرمند اردبیلی این روند ادامه پیدا کرده که برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

اختتامیه چهارمین دوره جشنواره در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۲۱ در شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان برگزار شد.

مهدی خروشی، مریم روحبخش و خانم زینب قربانی فریاد از فعالان هنر انیمیشن و پویانمایی استان اردبیل هستند که جوایز بسیاری را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برای استان اردبیل به ارمغان آورده‌اند.

انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل برای این سه هنرمند آرزوی موفقیت‌های بیشتر در عرصه‌های ملی و بین‌المللی آرزو می‌کند.

صفحه مجازی جشنوراه

دو انیماتور اردبیلی داور چهارمین جشنواره انیمای آذربایجان | انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل ـ جامعه تخصصی هنرهای تجسمی
دو انیماتور اردبیلی داور چهارمین جشنواره انیمای آذربایجان | انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل ـ جامعه تخصصی هنرهای تجسمی

بازدیدها: ۵

از طريق
حوزه هنری استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا