هنرمندان استان اردبیلهنرمندان طراحیهنرمندان نقاشی

هر شب با یک هنرمند، معرفی و‌ آثار زهرا صادقی‌آذر

هر شب با یک هنرمند، معرفی و‌ آثار زهرا صادقی‌آذر لینک : https://ardabilvas.ir/?p=2822 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : @ArdabilVAS 👆
هر شب با یک هنرمند، معرفی و‌ آثار زهرا صادقی‌آذر

هر شب با یک هنرمند، معرفی و‌ آثار زهرا صادقی‌آذر | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل اردبیل استعداد‌های فراوانی را در دل خود دارد که شکوفایی آنها نیازمند رسیدگی‌ و پرورش توانایی‌ آنهاست. وجود بستری مناسب برای به ثمر رسیدن این استعداد‌ها امری کاملا ضروری است.

با وجود همه این استعداد‌ها اردبیل استانی با امکانات کم و ناتوان از بهره‌گیری از استعداد‌هاست. زمانی انجمن‌ها و اماکن هنری فعالیت خوبی را داشتند که با وجود امکانات محدود، بستری می‌شدند برای خلق آثار هنری. اما با تغییر سیاست‌های خرد و کلان و مدیریت‌های نا کار‌آمد و سطحی نگر امروز کیفیت فدای کمیت شده است.

زهرا صادقی آذر یکی از هنرمندی آرام، توانمند و با اخلاق استان به شمار می‌رود که توانسته در طول زمان توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارد. توانست در همان بستر محدود و امکانات کم رشد یافته و یکی از بانوان هنرمند و مطرح استان گردد.

وی که در رشته‌های نقاشی و طراحی به خلق اثر مشغول است در دانشگاه گیلان کارشناسی نقاشی را به اتمام رسانده و فارغ‌التحصیل کارشناس ارشد پژوهش هنر از دانشگاه آزاد تهران می‌باشد.

از فعالیت‌های هنری و حرفه‌ای ایشان می‌توان به برپایی چندین نمایشگاه در سطح کشور، همکاری با واحد انیمیشن صدا و سیمای استان اردبیل، همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مربی نقاشی کودک، و موفقیت در جشنواره‌های معتبر را می‌توان نام‌ برد.

بیوگرافی زهرا صادقی‌آذر :

زهرا صادقی آذر متولد سال ۱۳۶۶ اردبیل

کارشناس ارشد پژوهش هنر از دانشگاه آزاد تهران

کارشناش نقاشی از دانشگاه گیلان

نفر اول طراحی جشنواره جوانان استان و حضور در جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان در گرگان در سال ۸۷

نفر اول نقاشی هنر مقاوت در سطح استانی سال ۹۱

منتخب نمایشگاه دوسالانه نقاشی ایران در سال ۸۹

شرکت در چندین نمایشگاه در اردبیل ، رشت و تهران

همکاری با واحد انیمیشن صدا و سیمای مرکز اردبیل و شرکت در تولید انیمیشن های دختر انار، بوی خوش مدینه، امید و دوستان از سال ۸۵ تا ۸۷

همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل به عنوان مربی نقاشی کودک از سال ۹۴ تا ۹۸

آثار زهرا صادقی‌آذر :

بازدیدها: ۴۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا