اطلاع رسانیاطلاع رسانی

واکسیناسیون هنرمندان آغاز می‌شود

واکسیناسیون هنرمندان آغاز می‌شود  انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل

واکسیناسیون هنرمندان آغاز می‌شود | مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به انتشار نامه رسمی وزیر بهداشت برای آغاز واکسیناسیون هنرمندان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سید حسین سید زاده مدیرعامل صندوق اعتباری نیز ساعتی پس از انتشار نامه وزیر بهداشت گفت: طی پیگیری‌های صورت گرفته در چندماه گذشته براساس اعلام وزارت بهداشت اصحاب فرهنگ و هنر در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گرفتند.

وی در رابطه با اعلام اسامی اعضای صندوق به وزارت بهداشت گفت: با اعلام اسامی اعضایی که در سامانه هنرکارت ثبت نام نمودند مقرر شد، طی هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تقسیم بندی هنرمندان ثبت نام شده سراسر کشور بین دانشگاه‌های علوم پزشکی، هنرمندان با ارائه هنرکارت واکسینه شوند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی براساس پروتکل تدوین شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اطلاع اعضا خواهد رسید و انتظار می‌رود از روز چهارشنبه ۳ شهریور واکسیناسیون اغاز شود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر درپایان با قدردانی از همراهی وزرا و مسوولان وزارت بهداشت برای انجام واکسیناسیون اصحاب فرهنگ و هنر اظهار داشت: گرچه امکان واکسیناسیون فعالان فرهنگی با تأخیر محقق شد و طی این مدت هنرمندان عزیزی را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادیم اما امیدواریم این اتفاق سبب آرامش خاطر اندک برای این قشر شریف شود و کمی از شرمندگی ما بکاهد.

واکسیناسیون هنرمندان آغاز می‌شود  انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل
واکسیناسیون هنرمندان آغاز می‌شود

بازدیدها: ۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا