اخباراخبار هنرمندان

برگزیدگان جشنواره تولیدات مجازی اردبیل معرفی شد

برگزیدگان جشنواره تولیدات مجازی اردبیل معرفی شد لینک : https://ardabilvas.ir/?p=6308 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : t.me/ArdabilVAS 👆

برگزیدگان جشنواره تولیدات مجازی اردبیل معرفی شد | ۶۳ اثر از ۱۵۰ اثر رسیده به بخش داوری جشنواره تولیدات مجازی «در خانه بمانیم» اردبیل، مربوط به بخش ادبی بود.

به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل به نقل از ایبنا در اردبیل، «تولیدات فضای مجازی» عنوان جشنواره‌ای بود که شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل برای روزهای قرنطینه فروردین ماه با هدف عملی‌تر کردن شعار «در خانه بمانیم» در بخش‌های متن ادبی، داستان کوتاه، شعر، عکس‌نوشته، تصویرسازی، پوستر و ویدئو (کمتر از یک دقیقه) برگزار کرد.

بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، از مجموع آثار رسیده، در بخش ادبی ۶۳ اثر، عکس و پوستر ۷۰ اثر و در بخش فیلم کوتاه نیز ۱۷ اثر به مرحله داوری راه یافتند.

در بخش عکس و پوستر، احمد حاجی‌بابایی اول، یلدا هاشمی‌نژاد دوم، لیلی سلیمی و ساناز خادم یحیوی مشترکا”سوم شدند و فرنوش قرآن‌خوان به بخش تقدیری راه یافت.

در بخش ادبیات،  فاطمه عزتی از شهرستان خلخال رتبه نخست، مونا منادی از اصلاندوز و فرانک انصاری از اردبیل، مشترکا” دوم و ماهرخ داشتیموری از اردبیل رتبه سوم را از آن خود کردند.

همچنین نسرین شیردل، اصغر روحی و ابراهیم نوروزی در داستان کوتاه و محمدحسین محمدیان در داستان مصور (تلفیق تصویرسازی و ادبیات) شایسته تقدیر شناخته شدند.

رتبه نخست بخش فیلم کوتاه نیز به بهزاد دانش، دوم به شهرام رستمی و سوم مشترکا” به آنیا حاجی‌زاده (خردسال ۴ ساله) و نازنین زهرا طالبی اختصاص یافت.

در این مراسم همچنین منتخبان دو جشنواره دیگر شورای اسلامی شهر و شهرداری معرفی و تجلیل شدند و بر همین اساس در مسابقه مجازی شب‌های بیداری، بابک حقی اول و فردین آرین به مقام دوم رسیدند؛ رایمون ابراهیم‌ خلیلی‌ (شرکت کننده خردسال)، رقیه کوزه‌گر صمدی و هاله شامی نیز به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم  جشنواره‌ سبزه‌آرایی را به خود اختصاص دادند.

یادآوری می‌شود جشنواره تولیدات مجازی «در خانه بمانیم» با موضوعات مختلفی چون شادی در خانه، قدردانی از قهرمانان سلامت، نوروز و سال نو در خانه، سهم خانواده من در حال بحران، بازی و مسابقات خانوادگی، همدلی در کمک (به ویژه سالمندان و نیازمندان)، معرفی مالکان خیّر (بخشش اجاره)، همکاری اعضای خانواده در خانه و دوره بحران و اردبیل شهر خلاف در فرهنگ و هنر برگزار شد.

بازدیدها: ۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن