اخباراطلاع رسانی

تسهیلات قرض الحسنه به اهالی فرهنگ و هنر

تسهیلات قرض الحسنه به اهالی فرهنگ و هنر لینک : https://ardabilvas.ir/?p=1857 👇 سایت : ardabilvas.ir اینستاگرام : instagram.com/ArdabilVAS کانال : @ArdabilVAS 👆
تسهیلات قرض الحسنه به اهالی فرهنگ و هنر | با همکاری صندوق اعتباری هنر و بانک قرض الحسنه مهر ایران تسهیلات قرض الحسنه به اهالی فرهنگ و هنر پرداخت می شود. سید حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اعلام این خبر گفت: توسعه ی متوازن، تخصیص و توزیع منابع مالی به ویژه در مناطق کم برخوردار، تسریع در ارائه وام و افزایش تسهیلات پرداختی از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق دردو سال گذشته بوده است.

تسهیلات قرض الحسنه به اهالی فرهنگ و هنر | به گزارش انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل به نقل از گالری آنلاین به نقل از صندوق اعتبارب هنر، سیدزاده با اشاره به همکاری موثر صندوق اعتباری هنر با بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: براساس تفاهم نامه منعقد شده این تسهیلات به منظور تأمین و رفع احتیاجات ضروری اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در چارچوب ضوابط صندوق و مقررات بانکی پرداخت می شود. خوشبختانه بانک قرض الحسنه مهر ایران طی دو سال گذشته همکاری خوبی با صندوق اعتباری هنر در اعطا تسهیلات قرض الحسنه به فعالان فرهنگی و هنری کشور داشته است.

او با اشاره به مبلغ وام های پرداختی به اعضا صندوق در۳ سال گذشته تصریح کرد: در سال ۹۵ صندوق اعتباری هنر مبلغ یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان به ۳۱۵ نفر و در سال ۹۶ بیش از ۳میلیارد تومان به ۶۲۴ نفر پرداخت کرده است.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در ادامه افزود: در سال ۹۷ شاهد رشد چشمگیر بهره مندی اعضای صندوق از تسهیلات قرض الحسنه بودیم. بر این اساس ۱۴۶۴نفر از اعضاء به منظور اخذ۹/۶میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ( بدون بهره) به بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی شدند. در نه ماهه سال ۹۸ نیز ۱۱۰۰ نفر از اعضاء به منظور اخذ حدود ۷ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ضروری( بدون بهره) به بانک عامل معرفی د شدند که در ادامه همکاری با بانک مهر این روند تسریع می شود. از مهمترین اقدامات صندوق هدایت منابع به سمت استان ها با اولویت استان های کم برخوردار بود.
سیدزاده با اشاره به همکاری مجدد با بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: امیدواریم بر اساس این تفاهم نامه با اعطا تسهیلات قرض الحسنه به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق طی امسال و سال آتی از مشکلات جامعه فرهنگ و هنر کاسته شود و فعالان فرهنگی و هنری بتوانند نقش موثر خود را گسترش فرهنگ و هنر ایرانی و نشاط اجتماعی ایفا کنند.

بازدیدها: ۳

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن